Przejdź do treści

Aktualności

WYMIEŃ SWOJE ŻETONY RIA NA:

Drogi Kliencie, jeśli masz żetony RIA możesz je wymienić na kawę, hot doga, energetyka RIA a nawet płyn do spryskiwaczy !

DZIEŃ DZIECKA W KINACH HELIOS ;)

Weekend pełen atrakcji dla dzieci w kinie Helios Stalowa Wola! Stacje paliw RiA wraz z kinem Helios zapraszają wszystkie dzieci na niezapomniany weekend seansów filmowych! Przed każdym seansem czekają na Was ekscytujące konkursy z fantastycznymi nagrodami To jednak nie wszystko! Kino przygotowało również mnóstwo dodatkowych atrakcji:  Malowanie buziek  Skręcanie balonów w różnorodne kształty  Brokatowe tatuaże oraz koło fortuny.Będzie to czas pełen radości, uśmiechów i zabawy. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia  Kiedy: 1-2 czerwca  Gdzie: kino Helios Stalowa WolaDo zobaczenia! 

NA STACJACH ŁADOWANIA RIA – ZAPŁACISZ ZBLIŻENIOWO!

Drogi Kliencie – na stacjach ładownia RIA zapłacisz zbliżeniowo! Od dziś na stacjach ładownia RIA kierowcy samochodów elektrycznych mogą korzystać z płatności zbliżeniowych. To rozwiązanie eliminuje konieczność używania osobnych aplikacji i umożliwia natychmiastowy dostęp do faktur. Dzięki temu podróże elektrycznymi pojazdami stają się jeszcze łatwiejsze i bardziej dostępne dla wszystkich. Zapraszamy na stacje RIA!

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Wszystkim Klientom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech los pomaga Państwu zrealizować wszystkie plany i spełnić te najskrytsze marzenia tak, abyście w każdej chwili mogli odnajdować szczęście.”

WYMIEŃ ŻETONY NA:

Drogi kliencie! Wymień swoje żetony na kawę, hot-doga, zapach RIA lub zimowy płyn do spryskiwaczy. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

ŁADOWARKI DO E-SAMOCHODÓW NA STACJACH RIA

Słaba bateria w Twoim samochodzie? To już nie problem! Na stacjach RIA znajdziesz punkty ładowania e-samochodów. Pobierz aplikację Elocity i naładuj się do pełna! Kody QR do pobrania aplikacji znajdują się na każdym urządzeniu ładowania. Odwiedź nas na stacjach RIA w Pysznicy, Jamnicy oraz w Stalowej Woli ul. COP 1, ul Solidarności 6, https://elo.city/qrcode-install

LOTERIA PALIWA BAQ NA STACJACH RIA!

Drogi kliencie przypominamy o loterii Paliwa BAQ. To tylko kilka kroków a może to właśnie Tobie się poszczęści. Zatankuj minimum 5 litrów paliwa. Za każde 5 litrów paliwa otrzymasz 1 grę w e-zdrapkę i 1 los do gry o nagrodę główną. Wystarczy zarejestrować dowód zakupu na stronie www.loteriapaliwabaq.pl. W e-zdrapkę można wygrać nagrody rzeczowe, a w losowaniu głównym 50 000 zł. Aby zgarnąć 3x więcej losów i e-zdrapek zatankuj min. 30 litrów paliwa. Regulamin konkursu znajdziesz na stronie www.loteriapaliwabaq.pl

NOWA KAWA-NOWY EKSPRES-NOWY SMAK! SPRAWDŹ

Jeśli nie wyobrażacie sobie dnia bez pysznej kawy, musicie koniecznie odwiedzić nasze stacje paliw RIA i zakosztować nowej kawy Segafredo. Wystarczy chwila, aby móc delektować się pysznym smakiem cappuccino lub małej czarnej. Przekonacie się sam że warto wstąpić do nas podczas przerwy na trasie !

LOTERIA PALIWA BAQ NA STACJACH RIA!

Zachęcamy do wzięcia udziału w loterii Paliwa BAQ. Zatankuj minimum 5 litrów paliwa. Za każde 5 litrów paliwa otrzymasz 1 grę w e-zdrapkę i 1 los do gry o nagrodę główną. Wystarczy zarejestrować dowód zakupu na stronie www.loteriapaliwabaq.pl. W e-zdrapkę można wygrać nagrody rzeczowe, a w losowaniu głównym 50 000 zł. Aby zgarnąć 3x więcej losów i e-zdrapek zatankuj min. 30 litrów paliwa. Regulamin konkursu znajdziesz na stronie www.loteriapaliwabaq.pl

GRATULUJEMY!

Dziękujemy za wspólną zabawę! Jesteśmy pod wrażeniem jak wiele kreatywnych haseł było zgłoszonych do konkursu. Gratulujemy wygranej i pamiętajcie RIA z nami w drogę!